O palomaru

Společnost Palomar Medical Technologies navrhuje, vyrábí a prodává nejvýkonnější estetické lasery a systémy intenzivního pulzního světla (IPL) pro viditelné zlepšení vzhledu ženské i mužské pokožky.

Od roku 1991 jsme se stali pionýry v oblasti výzkumu využití laserů a světla pro zdokonalení vzhledu. Jako vedoucí firma v oboru co se týče technologií jsme se zaměřili na vytvoření estetických laserů a systémů IPL, které vám přinášejí skutečnou hodnotu. Vy – spolu s tisíci dalších lékařů po celém světě – věříte a spoléháte se na naše přístroje, které vám nejen přinášejí nové možnosti estetické léčby jako je zdokonalená laserová epilace, laserová liposukce , vyhlazení pokožky, laserová léčba jizev po akné, korekce vrásek, odstraňování strií, a fotofaciální léčba pigmentových a vaskulárních lézí, ale zároveň představují přístroje, které jsou rychlejší, silnější, výkonnější a znamenají větší pohodlí pro vaše pacienty.

Náš svědomitý tým vědců a výzkumníků se neustále zdokonaluje při vývoji konstrukčních řešení nejmodernějších laserových technologií a technologií IPL s cílem vyhovět vašim potřebám a potřebám vašich pacientů. Naší prioritou je vývoj přístrojů pro estetická použití, které vám umožní spolehlivou léčbu s veškerým komfortem a skvělými výsledky. Objevte sílu technologií společnosti Palomar, která vám přináší širokou škálu přístrojů od laserové epilace po odstraňování tetování.

Spolupráce s dlouhodobým leaderem neznamená jen nejlepší vybavení pro estetické zásahy ve vaší ordinaci – přínosem je i klid na práci, kdy víte, že za vámi stojí společnost Palomar se svými rozsáhlými znalostmi a inovačním přístupem.

Palomar – From Light Comes Beauty™