Epilace

Epilace

Poptávka po epilaci intenzivním pulzním světlem (IPL) a laserovém epilačním ošetření je neustále vysoká. Není to překvapující, uvážíme-li, že tradiční odstraňování chloupků elektrickou jehlou a voskem je bolestivé a nákladné. Epilace světlem trvale snižuje nežádoucí ochlupení v obličeji a po těle během menšího počtu zákroků a s vyšším komfortem, než jaký umožňují tradiční postupy.

V devadesátých letech se společnost Palomar® stala průkopníkem trvalého odstraňování ochlupení poté, co pro tento postup získala první certifikaci FDA (Food and Drug Administration – léková agentura). Od té doby představují lasery Palomar průmyslový standard, s nimiž jsou všechny ostatní srovnávány a schvalovány z hlediska silného patentového postavení Palomaru. Přestože jsou lasery klinicky účinné, mají určitá omezení s ohledem na fototyp – barvu pleti, barvu vlasů a tloušťku ochlupení. Pozdější vývojové trendy nových technologií Palomar vedly k nové, průkopnické technologii pulzního světla, která zlepšila klinické výsledky u širší klientely.

S naší technologií IPL specifické vlnové délky pro velké body ozáření, kvalitním kontaktním chlazením a technikou hladkého pulzu je možné ošetřovat klienty všech fototypů, barev vlasů a jemnějšího ochlupení. Průkopnické, patentované technologie Palomar zavedly platformu StarLux pro depilační ošetření jako nejvšestrannější, nejúčinnější a nejprospěšnější dostupné zařízení.

Z hlediska vůdčího postavení v oboru klademe naše úsilí v oblasti výzkumu a vývoje až za dokonalost vlastního postupu. Je klinicky prokázáno, že hlavice Palomar pro ošetření pulzním světlem vykazují při odstraňování nežádoucího ochlupení ze všech částí těla včetně obličeje, zad, hrudi, nohou, oblasti třísel a podpaží výsledky srovnatelné nebo lepší než ty dosažené lasery zlatého standardu - s větším komfortem a menším ztrátovým časem.

Naše IPL a epilační laserové zařízení vám usnadní nabízet IPL a epilační laserové ošetření pro všechny fototypy - včetně tmavé pleti - v podobě komfortních, cenově dostupných zákroků s minimálním rizikem a ztrátovým časem.

Pokračujte na “Řešení”