Odstranění jizev pomocí laseru

Odstranění jizev

Odstranění jizev po akné a operacích; všechny typy kůže a vynikající výsledky

Jizvy po akné a operacích mohou být příčinou emoční nebo fyzické bolesti pacientů a mohou ovlivňovat jejich kvalitu života. Ve vážných případech mohou jizvy dokonce omezovat i pohyblivost dané osoby.

Chirurgické postupy pro odstranění jizev jsou bolestivé a invazivní a nesou s sebou riziko komplikací. Odstranění jizev pomocí laseru společnosti Palomar™ naproti tomu nabízí neinvazivní řešení využívající technologie frakčního laseru k rychlému a spolehlivému odstranění jizev s menším rizikem, menší bolestí a minimální dobou, po kterou nemůže pacient vykonávat obvyklé činnosti (ztrátový čas).

Naše technologie frakčního laseru je hnací silou našeho postupu pro odstranění jizev po akné a operacích. Používáme pulzy laserového světla ke koagulaci tkáně jizvy a vyvolání tvorby zdravé nové tkáně v kůži pacienta. Doba hojení je minimální, není nebezpečí infekce a pacient pociťuje jen malou nebo žádnou bolest.

Odstranění jizev pomocí laseru Palomar lze použít při všech typech kůže. Naše metoda se díky tomu stala preferovanou metodou odstranění jizev s výbornými klinickými výsledky.

Pokračujte na “Řešení”