Ošetření vrásek

Ošetření vrásek

Ošetření vrásek pomocí laseru usnadňuje cestu k mladšímu vzhledu pokožky

Jedna studie americké Společnosti pro estetickou plastickou chirurgii z roku 2008 ukazuje, že pacienti od 50 do 70 let považovali mladistvý vzhled pokožky za nejdůležitější rys při hodnocení přitažlivosti ostatních. Naznačuje také, že respondenti ve věkové skupině od 20 do 70 let mají velký zájem o vzhled svého obličeje.

Klade-li se takový důraz na krásu obličeje, je ošetření vrásek okolo očí a úst žádanější než kdy dříve. A ošetření frakčním ablačním laserem Palomar® vám dává do rukou možnost, jak vyhovět poptávce klientů na ošetření vrásek efektivně z hlediska nákladů. Ošetření pomocí tohoto systému vyžaduje jen minimální dobu zotavení a má výrazné, dlouho přetrvávající výsledky.

Na rozdíl od tradičního ošetření laserem CO2, které je bolestivé a vyžaduje dlouhou dobu klidu, používají se při frakčním ablačním ošetření vrásek s přístrojem společnosti Palomar pulzy laserového světla, které zajišťují výborné dlouhodobé výsledky při pouhém jednom ošetření. Naše laserové světlo pronikne do kůže přesně do správné hloubky a s přesně správnou úrovní tepla, která vyvolá dramatickou odpověď, podporující vznik kolagenu. Jemné vrásky okolo očí a úst se tím potlačí. Jedná se o ošetření vrásek, které je příjemné pro vás i pro vaše klienty.

Pokračujte na “Řešení”