Ošetření žilek na dolních končetinách

Ošetření žilek

Ošetření pavoučkovitých a síťovitě uspořádaných žilek na dolních končetinách

Neinvazivní metoda odstranění nevzhledných žilek na dolních končetinách

Starší ženy mívají často potíže s viditelnými žilkami na dolních končetinách. Po jejich chirurgickém odstranění mohou zůstat jizvy v místě řezu. Pacienti jsou také ohroženi infekcí a doba zotavení bývá poměrně dlouhá. Novější, méně invazivní postupy pro odstranění žilek vyžadují použití topických anestetik ke zvládnutí bolesti.

Ošetření žil dolních končetin systémem společnosti Palomar® vám nabízí neinvazivní alternativu odstranění pavoučkovitých a síťovitých žilek – a to bez řezů, s minimálním nepohodlím a bez nutnosti upustit od obvyklých činností (nevzniká žádný ztrátový čas).

Naše patentovaná laserová technologie ošetřuje žilky na dolních končetinách s nejvyšším pohodlím a zajišťuje vynikající spokojenost klienta. Naše metoda odstranění žilek z dolních končetin používá pulzy laserového světla přesně správné vlnové délky k uzavření viditelných žilek, takže odumřou a zmizí.

Laserové světlo prochází přes epidermis a zasahuje pouze krevní cévy, takže nedochází k zákroku povrchu kůže. A výsledek? Rychlé a snadné ošetření žilek na dolních končetinách s menšími nežádoucími účinky a velmi krátkým až žádným ztrátovým časem pro pacienta.

Pokračujte na “Řešení”