Vyhlazování pokožky

Vyhlazování pokožky

Frakční vyhlazování pokožky při různých onemocněních a poruchách kůže – s minimálním ztrátovým časem.

Mnoho dermatologických a kosmetických nedostatků kůže lze zlepšit pomocí frakčního vyhlazování pokožky laserem. Pouze Palomar® nabízí systém pro frakční vyhlazování, který ošetří takové nedostatky rychle a efektivně.

Frakční vyhlazování pokožky laserem se systémem Palomar maximalizuje estetické výsledky pro klienta a zároveň snižuje na minimum rizika spojená s ošetřením a zkracuje dobu zotavení. Jedná se o pokrokový přístup k vyhlazování pokožky, který používá mikropaprsky k vytvoření ploch ošetřené tkáně obklopených neošetřenou tkání. Hojení je tak rychlejší a ošetření má menší nežádoucí účinky.

Vynalezli jsme a patentovali mikrofrakční laserovou technologii. Naše technologie se dokonale hodí pro ošetření vrásek, akné a jizev po operacích, melasmy, strií, nežádoucích nepravidelností povrchu, vějířkovitých vrásek u zevních očních koutků, kožních skvrn a dalších poruch, a to v podstatě na kterémkoli problematickém místě těla - na obličeji, krku, hrudníku, pažích a dolních končetinách.

Investujte do laserové technologie Palomar pro vyhlazování pokožky a získejte neomezenou možnost příjmů na základě využití těchto technik:

  • Frakční neablační vyhlazování pokožky: Jednoduché ošetření, které podporuje koagulaci kůže, nevyžaduje náročnou přípravu a čištění, a přitom přináší výborné estetické výsledky s minimálním zarudnutím nebo otokem.
  • Frakční ablační vyhlazování pokožky: Hluboké vyhlazení pokožky, které umožňuje řídit hloubku ablace, přináší výsledky při jednom ošetření, po němž se pacient může vrátit ke své obvyklé činnosti již za dva dny. Výsledky soupeří s výsledky ošetření frakčním laserem CO2, avšak s menším výskytem komplikací, menší bolestí a rychlejším zotavením.

Pokračujte na “Řešení”