Zpevňování pokožky

Zpevňování pokožky

Zpevňování pokožky pomocí koagulace měkkých tkání pro pevnější obličej, pevnější těla a nejrychlejší zotavení

Ztráta elasticity pokožky je klasickým příznakem stárnutí pokožky - nebo kůže poškozené sluncem. Když dojde ke snížení elasticity pokožky může to mít za následek povadnutí kůže na tváři a krku – stejně tak jako na pažích, nohách a břichu. Není překvapivé, že Americká společnost pro estetickou plastickou chirurgii řadí liposukci v oblasti břicha mezi jednu z pěti nejčastěji prováděných estetických chirurgických postupů v roce 2008.

Postup tradičního chirurgického zpevňování pokožky je nákladný a bolestivý a vyžaduje dlouhou dobu na zotavení pacienta. Zpevňování pokožky Palomar prováděné přístroji působícími světlem, které koagulují měkké tkáně, vám nabízí nechirurgické řešení, jehož výsledkem je pevnější, hladší kůže, která vypadá mlaději po dobře snášeném ošetření provedeném ambulantně. Doba nutná pro zotavení je krátká nebo téměř žádná.

Naše technologie zpevňování pokožky používá pulzy infračerveného světla pro vytvoření frakčních oblastí hlubokého ohřevu. Ten vyvolá koagulaci měkkých tkání, která tkáně při hojení zpevní. Zároveň naše patentované zdokonalené kontaktní chlazení Advanced Contact Cooling zvýší pohodlí i bezpečnost klienta.

Ne všechny postupy zpevňování pokožky jsou rovnocenné. Palomar® tuto technologii vyvinul a proces zdokonalil díky našemu jedinečnému frakčnímu přístupu, který přivádí vysoce účinné teplo do hlouběji uložených oblastí, což znamená pro kůži menší trauma a dokonalejší zpevňování pokožky s větším pohodlím a snadností.

Zpevňování pokožky s přístroji Palomar je neinvazivní, tedy bez rizika infekce - díky tomu jsou naše postupy bezpečnější a rychlejší a vaši klienti se pro ně rádi rozhodnou.

Pokračujte na “Řešení”